072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב

משרד עורכי דין נתיב

משרד עורכי הדין נתיב הינו משרד העוסק אך ורק ב-2 תחומים עיקריים והם נזקי גוף ונדל"ן – כאשר לכל תחום קיים שותף שעוסק אך ורק בתחום זה.

למשרדנו ניסיון עשיר ואנו מבצעים את עבודתנו בצורה נאמנה ומקצועית עבור לקוחותינו השונים.

משרדנו מאמין בתקשורת ישירה וזמינה עם עורכי הדין המטפלים בתיקי הלקוח, כך שאנו מעניקים מענה ברוב שעות היממה באמצעים התקשורת השונים.

משרדנו מאמין בליווי הלקוח מהשלב הראשון, תוך מתן הייעוץ המשפטי האמיתי והצגת פני הדברים כפי שהם עתידים להיות.

העבודה איתנו הינה עבודה עם משרד צעיר ודינאמי – כך שהעבודה המשפטית נעשית בצורה מהירה ויעילה, אך מצד שני משרד שיודע לעמוד ולדאוג כי לקוחותיו יקבלו את הליווי המשפטי המלא והמקצועי ביותר.

בסופו של דבר אנחנו אנשים, בדיוק כמוכם, עורכי דין שניתן לדבר איתם וגם עורכי דין שיודעים להקשיב ללקוח.

צוות משרדנו סייע במהלך השנים האחרונות למאות מלקוחותיו, וישמח לסייע גם לך. פנו אלינו בנוגע לבעיה המשפטית שלכם – ואנחנו נקבע פגישה ביחד לראות כיצד נוכל לסייע לכם.

למה לבחור בנו

ייעוץ משפטי ויחס אישי לכל לקוח

ניסיון וותק רב בתחום

מקצועיות ואמינות

ניהול תיקים מורכבים

תוצאות מעולות

זמינות 24/7

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אני עונה

אכן השמאי מטעם הבנק בודק ומוודא, בין היתר, כי לא קיימות חריגות בנייה בנכס הנרכש. אך יש לזכור כי השמאי מטעם הבנק מגיע לנכס רק לאחר חתימת הסכם המכר, וכך הרוכש עשוי למצוא עצמו במצב שחתם על הסכם לרכישת דירה ולא אושרה לו משכנתה. במצב כזה הרוכש עשוי למצוא עצמו בהפרה יסודית של ההסכם המזכה את המוכר בפיצוי מוסכם בסך מאות אלפי שקלים.

קבלת "מפתח" בדירה מהווה קבלת חזקה בנכס, שהיא זכות משנית לזכות הבעלות בנכס. כמו כן, עסקה במקרקעין מסתיימת ברישום הנכס, ועד להשלמת הרישום על שם הרוכשים, לרוכשים, למעשה, זכות חוזית בלבד בנכס. להשלמת רכישת הזכות הקניינית של הנכס ולהפיכה לבעלים הרשום של הנכס – יש להשלים את רישום הזכויות על שם הרוכשים.

היטל השבחה הוא מס שמוטל מכח חוק התכנון והבנייה, והוא מוטל באחד מהמקרים הבאים: אישורה של תכנית חדשה המגדילה/ מוסיפה זכויות בנייה; אישורה של הקלה; אישור לשימוש חורג בנכס. מכירה של נכס מהווה אירוע "מימוש" לפי חוק התכנון והבנייה ולכן קיבלתם שובר תשלום בגין היטל השבחה. במסגרת ייצוגו של מוכר על עוה"ד המטפל לוודא האם מוכר הנכס צפוי לחוב בהיטל השבחה אם לאו, על מנת שמוכר הנכס יוכל לקחת זאת בחשבון בחישוב התמורה המבוקשת בגין הנכס.

קרדיט: freepik
אודות עו״ד רועי נתיב

עורך הדין רועי נתיב הינו בעל תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה וכן בוגר תואר שני במנהל עסקים מהמרכז האקדמאי רופין.

עורך הדין רועי נתיב הינו חבר לשכת עורכי הדין החל משנת 2010, ומתמחה בתחום נזקי הגוף, הביטוח והרשלנות הרפואית באופן בלעדי החל משנת 2008.

עורך הדין רועי נתיב הינו חבר בפורום הנזיקין בלשכת עורכי הדין בישראל.

עורך הדין רועי נתיב עוסק בתחום עריכת הדין וסיוע לאנשים אשר נפצעו בתור תחושת שליחות – מעין "רובין הוד" אשר עוזר לאנשים לקבל כספים המגיעים להם מחברות הביטוח בישראל.

במסגרת עבודתו של עורך הדין רועי נתיב צלחו מאות תביעות ולקוחות המשרד קיבלו את הפיצוי הכספי המגיע להם.

עורך הדין רועי נתיב הקים המשרד במטרה לייצג אך ורק תובעים אל מול חברות הביטוח ולעולם לא יקבל ייצוג משפטי מטעם חברות הביטוח ומאמין בניהול ההליכים בצורה מהירה תוך חתירה לקבלת הפיצויים בזמן הקצר ביותר.

בשל הניסיון הרב של עורך הדין רועי נתיב המשרד מוכר בחברות הביטוח, אשר יודעות כי הצלחות המשרד ושל עורך הדין נתיב מחייבות אותן להגיע לפשרות ולשלם ללקוחות המשרד את הכספים המגיעים להם.

עורך הדין רועי נתיב מאמין בקשר ישיר מול הלקוח והכרה של כל תיקי לקוחותיו במשרד, כך שלקוח בסוף ההליך הופך לחבר ובן משפחה.
אודות עו״ד ספיר נתיב

שותפה, מנהלת מחלקת הנדל"ן ומיסוי מקרקעין בעלת תואר ראשון במשפטים (LLB), מאוניברסיטת תל-אביב. התמחתה ועבדה בעבר מספר שנים במשרד ברקמן וקסלר בלום ושות', ממשרדי הנדל"ן המובילים בארץ, שם צברה ניסיון רב בליווי עסקאות נדל"ן ובטיפול בפרויקטים מורכבים ורחבי היקף.

עוה"ד נתיב מייצגת את לקוחות המשרד, יזמים ולקוחות פרטיים, במגוון עסקאות מקרקעין, עם התמחות בהיבטים המיוחדים של קבוצות רכישה ועסקאות רכישה מקבלן, ובדגש על עסקאות מכר ורכישה בפרויקטים למגורים (עם התמחות מיוחדת במגורי יוקרה).

כמו כן מעניקה עוה"ד נתיב ייעוץ וליווי מיסויי ללקוחות המשרד, החל משלב תכנון העסקה, דיווח העסקה לרשויות המס וכלה בדיונים מול רשויות המס (דיונים בפני מנהל מיסוי מקרקעין והגשת השגות) לצורך תכנון נכון של רכישה ומכירה של נכסי נדל"ן בחסכון מקסימלי ממס.

עורכת הדין נתיב מייצגת ומלווה את לקוחות המשרד בעסקאות נדל"ן בכל שלבי העסקה - משלב גיבוש העסקה, דרך ניהול המשא ומתן בנוגע אליה, לרבות כל שלבי הבדיקות המקדמיות הנדרשות ביחס לנכס הנרכש (תכנון, רישוי, מימון וכיוצ"ב), חתימת העסקה וביצועה, ייעוץ ודיווח לרשויות המס ולרשויות התכנון וניסוח ועריכה של כלל ההסכמים והמסמכים הנוגעים לעסקה.

כמו כן, עוסקת בתיקי ליטיגציה הנוגעים לתחום הנדל"ן.

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן