072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב

עורך דין תאונות אופנוע

עבור בעלי כלים דו גלגלים שאלת האשמה בתאונות עלולה לצוץ לא פעם, בין אם בתאונה מעורבים כלי רכב נוספים ובין אם מדובר בתאונה ללא מעורבים נוספים. שאלות אלו צצות גם בגין המעורבות הרבה של כלי הרכב הדו גלגלים, אך גם בשל אי הכרת הזכויות של מרבית הנפגעים. על כן במקרים שכאלו מומלץ ראשית להיוועץ עם עורך דין תאונות אופנוע, אשר מכיר את החוקים וידע כיצד להכווין ולדייק לא רק את הדרישה מהביטוחים השונים אלא גם בייצוג במקרים מורכבים יותר. לכן אחת ההמלצות היא פנייה אל משרד עורכי הדין נתיב, ולקבל משרד בעל ניסיון עשרי במקרים של תאונות דרכים ולרבות מעורבות קטנועים ואופנועים למיניהם.

 

עורך דין תאונות אופנוע – טיפים לכל תאונה

מיד לאחר התאונה רצוי לפנות אל עורך דין תאונות אופנוע מומלץ גם לעמוד כל כמה טיפים נוספים כגון צילום זירת התאונה. אמנם המעמד עלול להיות מלא אדרנלין, אך צילום האירוע יכול להוכיח את הפגיעה הרבה לפני התערבות המשטרה או אפילו תזוזה של הנפגעים או של מעורבים אחרים בתאונה. שנית וטיפ זה הוא מומלץ כמובן לכל תאונה, הוא איסוף פרטים של כל המעורבים, בין אם מדובר בהולכי רגל, רוכבי אופנועים נוספים ועוד.

 

כמובן שכאשר כל אלו בידינו מומלץ להגיע לטיפול רפואי, גם אם הפגיעות הן קלות וניתן למרוח עליהן יוד מומלץ להגיע בכדי לתעד את הצורך שלנו בקבלת טיפול רפואי. וכמובן הטיפ הרביעי הוא דיווח ופנייה מסודרת אל המשטרה, כאשר כל אלו בידינו מומלץ לאגד את כל המסמכים הרלוונטיים ולכלול גם הוצאות כספיות כמו טיפולים רפואיים או תיקונים לרכב.

יש לזכור כי גם רוכב אופנוע ללא ביטוח חובה אשר נפצע בתאונת דרכים יכול במקרים מסוימים לקבל תשלומים מביטוח לאומי, חברות ביטוח פרטיות ואף תביעה נגד רכב אשר היה אשם בתאונה.

לכן, בכל מקרה חשוב לפנות כמה שיותר מוקדם לעורך דין מומחה בתאונות אופנוע.

 

זמן הפנייה ומהות ההליך

כאמור חשוב לפנות מיידית לאחר התאונה אל עורך דין תאונות אופנוע, זאת על מנת לבנות תיק בצורה אפקטיבית ונכונה. לאחר מכן יש להגיש תביעות שונות ויש לעשות זאת בהקדם.

לכן מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין נתיב ולקבל הליך מהיר ומקצועי.

עורך דין תאונות אופנוע שעוזר לכם למצות את זכויותיכם

עורך דין תאונת אופנוע

רוכבי כלי הרכב הדו גלגלים וגם נהגי הרכבים והמשאיות, עלולים למצוא עצמם חשופים לא פעם לכדי פגיעות שונות, אשר יכולות לגרום גם למגוון רחב של פגיעות וטיפולים שונים. אך חלק גדול מהנפגעים כלל אינם מכירים את זכיותיהם, ובנוסף גם אינם יודעים אילו פרטים ומה הם הצעדים הרלוונטיים שיש לעשות לאחר מקרה של תאונת דרכים. לכן אחת העצות הראשונות היא כמובן פנייה אל עורך דין תאונות אופנוע ובכך להכיר את זכויות ולקבל ייצוג הולם בכל השלבים המשפטיים השונים. ובכדי להבטיח ייצוג שכזה מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין נתיב, אשר ייצג מעל למאות מקרים של תאונות דרכים וקצר הצלחות כספיות רבות.

עורך דין תאונות אופנוע - שימוש חשוב

כאשר מדובר במקרים של תאונות בין כלי רכב שונים וגם בין אופנועים הולכי רגל, קיימות שתי הגדרות למקרים של נזקים כתוצאה מהפגיעה. אך בין שתי ההגדרות אללו מתחבאים להם לא מעט הליכים בירוקרטים שיש לעבור, החל מהצגת המקרה אל חברות הביטוח ולרבות ביטוח לאומי ועד לאיסוף מסמכים ואפילו לאיתור עדים בכדי להוכיח פגיעות כאלו ואחרות. כל אלו יטופלו בצורה רציפה ואפקטיבית דרך עורך דין תאונות אופנוע ורכבים, אשר ידע להעניק תשובות גם בנוגע להוראות המחוקק וגם להתאימן אל פסיקות בתי המשפט השונות. וכמו שציינו מעל מקרים של תאונות דרכים מונחים תחת לא מעט הגדרות, על כן במקרים שונים סכומי הפיצוי של הנפגעים עלולים להיות גבוהים גם בשל מעורבותן של חברות הביטוח השונות. סכומי זכיות יכולים לנוע בין עשרות אלפי שקלים ועד למיליוני שקלים במקרים של תאונות דרכים קשות, אשר יכללו בחלק מהמקרים גם מימון טיפולים הנדרשים כתוצאה מהתאונה. יש לזכור כי גם רוכבי אופנוע ללא ביטוח חובה יכולים לעיתים לקבל פיצויים משמעותיים.

עורך דין תאונות דרכים אופנוע שיודע מה הוא עושה

טיפים למקרים של תאונה מיד לאחר התאונה יש לפנות אל עורך דין תאונות אופנוע, מומלץ לצלם את האירוע מיד עם ההתרחשות שלו וכמו כן גם לאסוף את פרטי כל המעורבים בו. לצד זאת חשוב לקבל טיפול רפואי בסמוך לאירוע ולתעד הכל. ובכדי להבטיח הליך משפטי מקצועי ובעל מומחיות בתחום, מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין נתיב ושות'.

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן