072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב

עורך דין תאונות אופניים חשמליים

תאונות דרכים אופניים חשמליים

תאונות דרכים עלולות להתקיים במגוון סוגים ותנאים שונים, כאשר כלי תחבורה שונים עלולים לגרום למגוון רחב של פציעות שונות כמו תאונות של כלי רכב דו גלגלים או כלים חשמליים שונים. אך כאשר מעורבים אופניים חשמליות וכלי רכב או אפילו הולכים רגל, המשמעות של תאונות אלו עלולות להיות הרות אסון וכל שכן גם להתקיים דרך שלל תנאים שונים אשר יובילו לתאונה. לכן מקרים של תאונות אופניים חשמליים דורשים גם עורך דין תאונות אופניים חשמליים, אשר מכירי את הוראות המחוקק השונות גם לכלי רכב מסוג זה ולמשמעויות השימוש בהן. על כן מומלץ במקרים שכאלו לפנות אל משרד עורכי הדין נתיב ולקבל ליווי משפטי לאורך כל הדרך.

 

עורך דין תאונות אופניים חשמליים – חוקים ומקרים שכיחים

החוק והפסיקות השונות מתייחסים אל אופניים כאל כלי רכב שאיננו מנוע, על כן דינם של אופניים אלו במרבית המקרים ובמיוחד אל מול מכוניות הינו כדין של הולך רגל. אך יתרה מזאת השימוש באופניים חשמליים מותרים בחוק החל מגיל שש עשרה.

אך מקרים כמו תאונת אופניים בגין תקלה מטעם העירייה, כמו בורות, עצים ושבילים שאינם נסללו בצורה מיטבית ובטוחה, ידרשו גם כן התערבות של עורך דין תאונות אופניים חשמליים. שכן תאונות שכאלו עלולות להיגרם על ידי הרשות שבתחומה התקיימה התאונה, או לחילופין במקרים של בנייה והשארת פסולת על אחריותו של בעל הנכס או אנשי המקצוע אשר עובדים באתר.

 

מקרים נוספים

חשוב לדעת כי שימוש בשירותיו של עורך דין תאונות אופניים חשמליים, עלול להיות שימושי גם במקרה בה הרוכבים נסעו אל העבודה או חזרו ממנה. שכן תאונות אלו עלולות להיחשב כחלק מתאונות עבודה ולזכות את הנפגעים בפיצויים שונים או דרך ביטוח לאומי או דרך ביטוחי עבודה שונים.

ובכדי להבטיח מימוש זכויות אלו מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין נתיב

תאונות עם אופניים חשמליים

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן