072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב
למשרד עו"ד ונוטריון נתיב ניסיון רב שנים בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בעיקר בתחום השיניים. למשרדנו הצלחות רבות בסגירת תיקים בתחום זה במהירות רבה ובסכומי פיצוי גדולים מאוד.

רפואת השיניים בישראל הינה ענף רפואה מיוחד, שכן מדובר בשוק רפואי מגוון הכולל מרפאות רפואיות פרטיות, פרסומות רבות ובהבטחות גדולות לשתלים ללא כאבים, יישור שיניים ללא כאבים, הלבנת שיניים ועוד. כל אלו לעיתים נעשות במרפאות שכלל לא ברור האם מופעלות על פי החוק וכן לא ברור האם הרופאים המטפלים מיומנים מספיק ליתן הטיפול הרפואי הנכון בתחום רפואת השיניים.

בנוסף, פועלות קופות החולים בישראל במתן שירותי רפואת שיניים פרטיים באמצעות מרפאות שיניים, שכן שם לעיתים קרובות לא ניתן טיפול רפואי מתאים ומיומן.

חשוב לזכור כי רפואת השיניים בישראל הינה רפואת פרטית לחלוטין, ועל כן קיימת תחרות גדולה בתחום, מחירים זולים – אשר מביאים איתם מקרי רשלנות קשים מאוד בתחום זה.

להלן דוגמאות לרשלנות רפואית בטיפולי שיניים:

 • עיקרות שיניים שלא צלחו..
 • החדרת שתלים ופגיעה בעצבים בפה.
 • ביצוע הלבנת שיניים שגרמה נזק גדול לשיניים.
 • הרדמה לא נכונה.
 • אי ערכית תוכנית טיפולים נכונה וגרימת טיפולי יתר.
 • פענוח שגוי של צילומי הדמייה.

טיפים חשובים בניהול תביעה לרשלנות רפואית בעקבות השיניים:

 1. נזק – לשמחתנו לעיתים מתרחש טיפול רפואי רשלני אשר לא מותיר נזק, במצב שכזה הרי שלא ניתן לתבוע בגין
 2. רשלנות רפואית –כך לדוגמא אדם שרצה לקבל טיפול רפואי שהיה יכול לגרום לנזק, ובסוף קיבל חוות דעת נוספת ולא ביצע את הטיפול.
 3. תיעוד רפואי – קיימת חשיבות רבה לאיסוף התיק הרפואי המלא מהרופא המטפל או ממרפאת השיניים.
 4. התייעצות עם מומחה רפואי – לא כל תוצאה רפואית גרועה קשורה בהכרח לטיפול רפואי רשלני. יש להעביר את התיעוד הרפואי למומחה אשר יבדוק ויקשר בין הטיפול הרפואי לבין הנזק שנגרם.
 5. תמונות וצילומי הדמייה – ככל וישנו נזק – חשוב לתעד הכל מבחינת ויזואלית, וכן לנסות לאתר תמונות לפני הניתוח וכן לאסוף את כל הצילומים שנעשו בשיניים.
 6. חובת הקטנת הנזק – במקרה ועברתם ניתוח קוסמטי על ידי רופא ותוצאות הניתוח אינן טובות או רשלניות, אינכם מחוייבים לחזור לאותו רופא שיניים (אפילו בחינם) שיתקן את הנזקים שגרם.
 7. שמירת קבלות והוצאות רפואיות.

שלבי ההליך:

 1. פגישה עם הלקוח בביתו או במשרד.
 2. איסוף התיעוד הרפואי והעברתו למומחה רפואי.
 3. הגשת תביעה לבית המשפט.
 4. קבלת הכספים.
משרדנו מתחייב לספק לכם אוזן קשבת ולענות על כל שאלה ולהסביר כל שלב ושלב בניהול התביעה שלכם במסגרת רשלנות רפואית בעקבות טיפול שיניים. משרדנו עובד אך ורק עם המומחים הטובים בישראל תוך בחינה קפדנית של התיק הרפואי והערכת סיכויי התביעה והסיכונים.

הצלחות המשרד:

 1. רופא שיניים עקר שם לא נכונה ויפצה ב-50,000 ₪.
 2. רופא שיניים ביצע השתלות לא נכונות וישלם פיצוי של 125,000 ₪.
 3. רופא שיניים פגע בעין של לקוחה בזמן קדיחה-  הוגשה תביעה בסכום של 1,000,000 ₪.
 4. רופא שיניים גרם לפגיעה עצבית בפה בעקבות החדרת שתל בצורה רשלנית ללא בחינה נאותה של צילומי הדמייה – יפצה הלקוח בסכום של 100,000 ₪.

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן