072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב

תאונת דרכים שליח וולט

החיים עלולים לזמן לרבים מאיתנו מגוון התרחשויות מפתיעות, חלקן יהיו נעימות יותר וחלקן יהיו נעימות פחות ועלולות לכלול גם פגיעה באנשים זרים, בדיוק כמו תאונת דרכים שליח וולט ברכב שלנו או ברכב של מונית. מקרים שכאלו דורשים ראשית התערבות של עורך דין המתמחה במקרי נזיקין, אך עם זאת ישנם עוד מספר טיפים חשובים אשר יוכלו להיות יעילים גם לפוגע וגם לנפגע. לכן בעבור מקרים של תאונת דרכים, בין אם בשליח וולט ובין אם בנהג קורקינט חשמלי, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין נתיב ולהבטיח ליווי משפטי החל מאיסוף החומרים ובניית התיק ועד לקבלת פיצויים מלאים מחברת הביטוח.

תאונת דרכים שליח וולט – צדדי החוק לפגיעה

תאונות רבות בין כלי רכב עונים לסוגים שונים של קטגוריות, גם תאונות בין כלי רכב להולכים רגל עלולות לענות על מגוון הגדרות של תאונת דרכים, בין אם בגין סוג הפגיעה ובין אם סוגי תביעות הפיצויים. אך כאשר מדובר במקרים של תאונת דרכים שליח וולט עם רכב, חשוב לדעת כי תאונה זו עונה על הגדרה של כמה סוגי פיצויים כאשר הראשון מבניהם היא כמובן תאונת עבודה וגם תאונות דרכים.

הגדרה לתאונת עבודה מוכרת על ידי המוסד לביטוח לאומי, כאשר לחלק לא קטן מהשליחים ישנו גם ביטוח תאונות אישיות המאפשר כיסוי די רחב. עם זאת תאונות אלו עונות גם להגדרה של תאונות דרכים וכוללות גם פיצויי גם לרוכבים בעלי ביטוח חובה בלבד ללא כיסויים שונים.

טיפים במקרים של תאונת דרכים שליח וולט

חשוב לזכור כי גם תאונת דרכים שליח וולט עם רכב או הולך רגל, דורשים צילום של המקרה, תיעוד של טיפולים רפואיים שונים, איסוף פרטים של המעורבים ועוד. לצד כל אלו כמובן גם התערבות של משפטן אשר יעניק ליווי משפטי לאורך כל הדרך, בין אם בהדרכה בהגשות התביעה השונות ובין אם בייצוג משפטי הולם בבית המשפט.

כל כן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין נתיב, המתמחה בתביעות נזיקין ולרבות תביעות בגין תאונות דרכים, בין אם מדובר בשליחים או ברוכבי קורקינט חשמלי.

תאונת דרכים שליח וולט

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן