072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב

תאונת קורקינט חשמלי

הכביש והדרכים בכלל עלולים לזמן מגוון רחב של מקרים מצערים, אשר עלולים לכלול בין היתר גם תאונות קורקינט חשמלי ולהוביל לכדי פגיעות לא ממש נעימות. עם זאת מרבית הרוכבים כיום בישראל אינם מכירים ומודעים לזכויות שלהם במקרה של נפגעים, במקרה של פוגעים ולעיתים גם מתי זה הזמן הנכון להשכיר את שירותיו של עורך דין בתחום נזיקין. על כן במקרים שכאלו ישנם מספר טיפים שחשוב מאוד לוודא וליישם – מומלץ לפנות מיד לאחר התאונה אל משרד עורכי הדין נתיב ולהבטיח ליווי משפטי אפקטיבי לכל אורך הדרך, החל מבניית התיק ועד לתביעות אל מול הביטוחים השונים.

 

תאונות קורקינט חשמלי וגם אופניים חשמליים

מקרים של תאונות קורקינט חשמלי וגם תאונות המעורבות אופניים חשמליות, משולות בחוק למעורבות של הולכים רגל ולכן זכויותיו של הנפגע וגם של הפוגע שוות. כך למשל תאונה בין רכב לבין רוכב קורקינט, תהיה בהגדרה של תאונה בין הולך רגל לבין כלי תחבורה. עם זאת כאשר מדובר בנערים, חשוב לדעת כי עבור תאונות שכאלו אשר גם נגרמות מחוץ לכותלי בית הספר מבוטחות. על כן תאונה של רוכבים (החל מגיל 16) גם בזמן לימודים וגם בזמן חופשה, תהיה מבוטחת בביטוח של המוסד החינוכי.

עם זאת תאונות בהם מעורבים בגירים אשר עשו דרכם לעבודה או חזרה ממנה, יוגדרו בחלק גדול מהמקרים בהגדרה של תאונות עבודה. אך מקרים של תאונות כאלו, גם של רוכבי קורקינט וגם של אופניים רכבים ממונעים, דורשים לא רק הוכחה של ציוד בטיחותי, אלא גם תיעוד מהשטח עצמו, איסוף עדויות שונות, פרטי מעורבים וכמובן תיעוד של טיפולים רפואיים שונים.

תאונת דרכים קורקינט חשמלי

טיפול בכובד ראש

כאשר מדובר במקרים של תאונות קורקינט חשמלי אין להקל ראש במקרים שלו, לא בשל גודלו של הכלי ולבטח לא בשל גודלם של הפצעים או הפגיעות. מקרים שכאלו דורשים ליווי משפטי צמוד לאורך כל הדרך, על מנת לעמוד כל זכויות הנפגע.

במקרים כאלו מומלץ להשכיר את שירותיו של משרד עורכי הדין נתיב ושות.

תאונת דרכים קורקינט חשמלי

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן