072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב

תביעת ביטוח חיים

תביעות בגין פוליסות ביטוחי חיים

אנשים רבים מבוטחים בפוליסות ביטוחי חיים דרך קרנות הפנסיה, ביטוחי מנהלים ולרוב גם דרך ביטוח המשכנתא על ביתם.

ביטוח זה הינו ביטוח המקנה סכום פיצוי כספי במקרה בו מת המבוטח, ומזכה את המשפחה או היורשים בסכומים כסף גדולים – בהתאם לתנאי הפוליסה.

לכן, חשוב מאוד לבדוק במקרה של פטירת קרוב, חס וחלילה, האם הייתה לו פוליסת ביטוח חיים ולתבוע בגינה.

פוליסות החיים הינן פוליסות מגוונות מאוד אשר מכילות לעיתים הרבה אפשרויות לקבלת פיצויים כספיים במקרה של תאונה ו/או נכות.

משרדנו מסייע וסייע לעשרות מלקוחותיו בתביעות מול חברות הביטוח השונות ולמשרד הצלחות רבות בתביעות אלו.

חשוב מאוד לזכור כי ישנה התיישנות קצרה של 3 שנים לתביעות פוליסות החיים, ועל כן חשוב מאוד לפנות לחברת הביטוח בתביעה בזמן הקרוב ביותר שניתן לאחר קרות המקרה הביטוחי.

שלבי ההליך:

  1. פגישה עם הלקוח ואיתור הביטוח, הפוליסות והזכויות.
  2. הגשת תביעה לחברות הביטוח ולבתי המשפט.
  3. ניהול גישור עם חברות הביטוח /או ניהול התיק בבית המשפט.
  4. פיצוי הכספים המגיעים ללקוח ואו ליורשיו בהתאם לפוליסה.

חשוב מאוד לדעת שיש עם מי לדבר במשרדנו, אנחנו יודעים שלאחר פטירת אהובינו אנו לא מחפשים כספים אלא שקט וזמן לעצמנו. אשר על כן השאירו לנו בצוות המשרד את ניהול התביעות הכספיות מול חברות הביטוח ומיצוי הזכויות המגיעות לכם. אנו נעשה כל שביכולתנו לסייע לכם לקבל את הכספים המגיעים לכם מחברות הביטוח.

תביעות ביטוח חיים מגישים עם עו"ד נתיב

תביעות ביטוח חיים

אין הורה שאינו מבקש לנסות ולהבטיח לילדיו גם בימים בהם הוא לא יהיה עימם יותר, בין אם בעבור ילדים בעלי מוגבלויות שונות, עבור שמירה על אורך החיים של הילדים ובחלק לא קטן מהמקרים, גם בשמירה על חייו של המבוטח עצמו. ובעבור מילוי הבטחות שכאלו מרבית המבוטחים בוחרים סוגים שונים של ביטוחי חיים שונים, חלק מעניקים כיסויים רחבים יותר ורחבים פחות וחלק מאפשרים הבטחה לחיים נוחים גם במקרים של פגיעות שונות. אך במקרים של תביעות ביטוח חיים מומלץ להיעזר באנשי משפט, על מנת להתמודד עם המערכת הבירוקרטית הסבוכה של חברות הביטוח. לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין נתיב, אשר ייצג מאות מבוטחים שתביעתם נענו בהצלחה.

תביעות ביטוח חיים - הקשיים שבדרך

כל מבוטח מכיר את השאלונים הארוכים והבלתי נגמרים של חברות הביטוח, אשר מבקשות לכסות את עצמן מכל מחלות או פגיעות מעברו של המבוטח. אך כאשר מדובר במקרים של תביעות ביטוח חיים, שאלונים אלו אינם כעין וכאפס לעומת שורת הקשיים שיעלו מהחברות השונות. טענות כמו אי תשלום הפרמיות במועד או בקשה לביטול הביטוח, לצד טענות בהסתרה של מידע רפואי מהחברה. טענות אלו נחשבות לטענות די שכיחות בעבור תביעות ביטוח חיים, ודורשות עצבי ברזל. בנוסף לכל אלו חשוב לדעת כי ההליך שכזה עלול לגרום גם מספר טעויות של המבוטחים או לסירוגין יורשיו של המבוטח. לכן איסוף כל המסמכים הרלוונטיים אשר יכללו גם מסמכים רפואיים גם קביעה של בית החולים וסיכומים/שחרורים המאשרים את האבחנה חשובים לא פחות. שכן מלבד הערמות קשיים בגין איבוד/דחייה או אי תשלום, גם טפסים חסרים עלולים להיות בעוכריהם של התובעים.

תביעת ביטוח חיים בדרך הפשוטה והמהירה

על כן אחת ההמלצות במקרים של תביעות ביטוח חיים, היא ייעוץ ראשוני עם עורך דין אשר מתמחה בדיני ביטוחים ונזקין, ויוכל גם לאשש בפנינו את החששות או לאגד את כל המסמכים הכי רלוונטיים עבור הגשת התביעה. ובמקרים שכאלו אין המלצה טובה יותר מאשר משרד עורכי הדין נתיב, המתמחה בתביעות ביטוח שונות וקצר מאות הצלחות.

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן