072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב
משרדנו מסייע וסייע לעשרות מלקוחותיו בתביעות מול חברות הביטוח במקרים של מיצוי זכויות בפוליסות הביטוח וכן קבלת הפיצוי הכספי במקרה של גילוי מחלה קשה.
כל אזרחי המדינה מבוטחים בביטוח בריאות דרך קופות החולים, אך מדובר לרוב בביטוחים לא מלאים ועל כן רוכשים ביטוחים נוספים למצבים בריאות שונים וכן פיצוי במקרה של גילוי מחלה קשה. מדובר בביטוח אשר אמור לספק הגנה כלכלית חשובה מאוד במקרה בו האדם מצוי במצב רפואי המצריך עלויות רפואיות גבוהות לטיפול במצבו, בין היתר ניתוחים פרטיים שונים, השתלות, רכישת תרופות מצילות חיים, טיפולי רפואה משלימה, טיפולי שיניים ועוד. במקרה בו אדם זקוק לטיפול רפואי כלשהו, יש לבחון האם הוא זכאי לפיצוי בעקבות הטיפול מכח פוליסת הביטוח. לעיתים, חברות הביטוח דוחות תביעות של מבוטחים שלא לצורך, בעיקר במצב בו מדובר בניתוחים מצילי חיים השתלות בחו"ל ועוד. חשוב לזכור כי ישנה התיישנות קצרה של 3 שנים להגשת תביעה – אז חשוב מאוד לא להזניח את הטיפול במקרה בו חברת הביטוח דחתה את התביעה.

שלבי ההליך:

  1. פגישה עם הלקוח, איסוף  תיעוד רפואי ומסמכים רלוונטיים – בבית הלקוח.
  2. הגשת תביעה לחברות הביטוח
  3. ייצוג משפטי וניהול התביעה.
  4. קבלת הפיצוי מחברת הביטוח

חשוב מאוד לדעת – כי השירות במשרדנו הוא כן! משפטי – וכי יש עם מי לדבר במשרדנו

אנחנו יודעים שאדם המגיע למצב בו עליו להפעיל פוליסת ביטוח בריאות צריך להתעסק בבריאותו ולא במלחמות מול חברות הביטוח אנו יכולים להבטיח שנעשה כל שביכולתינו לסייע לכם וליתן הקשבה מלאה בטיפול בתביעות הבריאות וקבלת הכספים המגיעים לכם. למשדרנו ניסיון רב ובין המובילים בישראל בניהול תביעות בריאות ומחלות קשות הן מול חברות הביטוח.

הצלחות המשרד:

  • לקוח המשרד שהיה צריך לעבור ניתוח בחו"ל – נדחה על ידי חברת הביטוח בטענה שלא מלא הצהרת בריאות. לאחר התערבות המשרד תביעתו אושרה.
  • לקוח המשרד אשר עבר החלפת ברך קיבל פיצוי מחברת הביטוח על כך שלא הפעיל את הפוליסה.
  • לקוח המשרד אשר עבר אירוע מוחי ונדחה על ידי חברת הביטוח בטענה שלא מדובר באירוע בהתאם לתנאי הפוליסה – קיבל פיצוי של 100,000 ₪ לאחר התערבות משרדנו.
  • לקוח המשרד קיבל אישור למימון תרופות מצילות חיים בסכום של 4,000 ₪ בחודש לכל חייו.

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן