072-2211345

משרד עורכי דין ונוטריון נתיב
במקרה בו קיימת לך פוליסת ביטוח בגין תאונות אישיות ועברת תאונה, הרי שקיים סיכוי טוב שהנך זכאי לקבלת פיצוי כספי מחברת הביטוח. פוליסות תאונות אישיות הינן פוליסות מגוונות מאוד אשר מכילות לעיתים הרבה אפשרויות לקבלת פיצויים כספיים במקרה של תאונה. משרדנו מסייע וסייע לעשרות מלקוחותיו בתביעות מול חברות הביטוח השונות ולמשרד הצלחות רבות בתביעות אלו. ביטוח תאונות אישיות מבטיח פיצוי כספי במקרה בו האדם עבר תאונה, הפסיד ימי עבודה, אושפז בבית החולים, שבר איבר כלשהו בגופו וכן במקרה בו נותרה נכות צמיתה – כלומר חשוב מאוד לבחון את תנאי הפוליסה וכן חשוב מאוד להבין שחייבים שתהיה תאונה על מנת שנוכר בחברת הביטוח.

להלן 6 הטיפים החשובים ביותר בתביעות פוליסת תאונות אישיות:

 1. תעדו את התאונה – תמונות ממקום התאונה, אישורים מגורמים שונים.
 2. שימו לב כי בתיעוד הרפואי הראשון שלכם מפרט הרופא את נסיבות התאונה כפי שאתם הסברתם לו.
 3. במקרה של שברים – חשוב שתהיה אבחנה ראשונית על כך.
 4. גם אם קיבלתם פיצוי לאחר התאונה עבור שבר או אובדן כושר עבודה – תמיד קיים פיצוי גם בגין נכות (אם נותרה) – אל תשכחו לדרוש את הפיצוי לרוב שנה לאחר התאונה.
 5. וודאו כי קיבלתם את הסכום המגיע לכם בהתאם לפוליסה.
 6. אם חברת הביטוח דחתה לכם חלק או את כל התביעה – לא לוותר, להגיש תביעה לבית המשפט.
כיוון שמדובר בפוליסות שונות ומגוונות חשוב לבחון ולוודא שמצתם את הזכויות מכח הפוליסה. ניתן לעשות זאת באמצעות סוכן הביטוח שלכם או באמצעות משרדנו. משרדנו מעניק בדיקה ביטוחית בחינם באמצעות מערכות ממוחשבות, כך שגם אם נפצעתם בתאונה ואינכם בטוחים האם יש לכם פוליסת תאונות אישיות – פנו אלינו ואנו נסייע לכם לבחון הנושא. מכוון שמדובר בסכומי כסף גדולים מאוד – חברות הביטוח בישראל מקימות קשיים רבים במהלך התביעות וחשוב מאוד להגיש התביעות בצורה נכונה שתבטיח קבלת הכספים.

שלבי ההליך:

 1. פגישה עם הלקוח ובניית התיק – בבית הלקוח.
 2. הגשת תביעה לחברות הביטוח ולבתי המשפט.
 3. ניהול גישור עם חברות הביטוח /או ניהול התיק בבית המשפט.
 4. פיצוי הכספים המגיעים ללקוח בהתאם לפוליסה.
חשוב מאוד לדעת שיש עם מי לדבר במשרדנו, אנחנו יודעים שלאחר תאונה הדבר החשוב ביותר הינו התמקדות בהחלמה וטיפול רפואי. אנו נעשה כל שביכולתנו לסייע לכם לקבל את הכספים המגיעים לכם מחברות הביטוח – כך שאתם תוכלו להתמקד בריפוי שלכם.

הצלחות המשרד:

 • לקוחת המשרד תקבל פיצוי בסכום של 200,000 ₪ בגין פוליסת תאונת אישיות בעקבות תאונה שהתרחשה מחוץ לישראל.
 • לקוח המשרד קיבל פיצוי בסכום של 20,000 ₪ לאחר שחברת הביטוח דחתה את תביעתו בטענה שתאונה בזמן חופשת סקי איננה מכוסה בפוליסה. לאחר הגשת תביעה לבית המשפט הסכימה חברת הביטוח לשלם את כל הסכומים המגיעים ללקוח.
 • לקוח המשרד קיבל פיצוי שבועי של 4,000 ₪ במשך 3 חודשים וכן פיצוי כספי בסכום של 15,000 ₪ עבור שבר ופיצוי של 50,000 ₪ נוספים בעקבות נכות שנותרה מהתאונה.
 • לקוח המשרד אשר עבר תאונה בזמן משחק כדורגל ושבר את ידו, נדחה על ידי חברת הביטוח בטענה שהרופא של החברה בדק את צילומי הרנטגן ולא מצא שבר. לאחר שליחת מכתב דרישה חזרה בה חברת הביטוח ושילמה ללקוח פיצוי בסכום של 12,000 ₪ בגין השבר בידו.
 • לקוח המשרד נפצע בתאונת דרכים ויקבל פיצוי בגין נכות של 10% בקרסול רגלו בסכום של 30,000 ₪.

זקוקים לעזרה משפטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן